


-28 %



PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZPUIKDP0084
- Тегло: 0.13kg
2.65€ (5.19лв.)
3.67€ (7.18лв.)
без ДДС: 2.21€ (4.32лв.)
Етикети:
PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, DLZPUIKDP0084
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, цена PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, оферти PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, ревю PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, промоция PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, онлайн магазин PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, поръчай PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g мнения
, PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, гаранция PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, бърза доставка PURINA Dentalife Small - Dental snack for dogs - 115g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0084 намаление
| Package type: | Sachet, Doypack |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), Small (up to 5 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Soy free: | No data available |
| Gluten free: | No |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 115 g |
| Pet specific needs: | Teeth |
| Sugar free: | No data available |
| Health effects: | Clean teeth, fresh breath |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | No data available |
| Pet food flavor: | No data available |
| Additional features: | Dental |
| No artificial colours: | No data available |
| Age of the pet : | At any age, Adult |
| Series : | PURINA Dentalife |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Protein: | 7% |
| Crude fibres: | 0.7% |
| Fat content: | 2.5% |
| Moisture content: | 14,5% |
| Crude ash: | 4.5% |





