





Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 241E1SC/00
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 4.80kg
140.69€ (275.16лв.)
без ДДС: 117.24€ (229.30лв.)
![]() |
12 x 13.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 241E1SC/00
, Philips
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, philips {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Philips 241E1SC/00 характеристики
, Philips 241E1SC/00 спецификации
, Philips 241E1SC/00 review
, Philips 241E1SC/00 сравнение
, Philips 241E1SC/00 отзиви
, Philips 241E1SC/00 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Heavy metals free: | Pb (lead), Hg (mercury) |
| Market positioning: | Home |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 27.9 W |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3658 m |
| Depth (with stand): | 202 mm |
| Width (with stand): | 536 mm |
| Depth (without stand): | 66 mm |
| Weight (without stand): | 2.46 kg |
| Height (without stand): | 322 mm |
| Width (without stand): | 536 mm |
| Weight (with stand): | 3.14 kg |
| Height (with stand): | 413 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Component video sync: | Sync-on-green (SOG), Separate sync |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | HDMI, AC |
| Package depth: | 154 mm |
| Package weight: | 4.97 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 595 mm |
| Package height: | 475 mm |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display diagonal: | 59.9 cm (23.6") |
| Response time: | 4 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| NTSC coverage (typical): | 87% |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Display sRGB: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| RGB colour space: | sRGB |
| Colour gamut: | 87% |
| sRGB coverage (typical): | 103% |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 85 kHz |
| Vertical scan range: | 48 - 76 Hz |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Digital vertical frequency: | 48 - 76 Hz |
| Screen shape: | Curved |
| Backlight type: | W-LED |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 30 - 85 kHz |
| Viewable size, horizontal: | 52.1 cm |
| Panel type: | VA |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size, vertical: | 29.3 cm |
| Pixel pitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Display technology: | LED |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot: | Yes |
| LED indicators: | Stand-by, Operation |
| Tiltable: | Y |
| Plug and Play: | Yes |
| Number of OSD languages: | 21 |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| On Screen Display (OSD) languages: | Swedish, Hungarian, Spanish, Ukrainian, Polish, Finnish, Russian, Czech, Greek, Japanese, Simplified Chinese, Turkish, Traditional Chinese, French, Korean, Portuguese, English, German, Italian, Dutch |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| DC-in jack: | Yes |
| Audio output: | Yes |
| Audio input: | No |
| Headphone out: | No |
| HDMI: | Yes |
| DVI port: | No |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | No |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Manual: | Yes |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |










