



Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: HD9351/90
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.38kg
53.56€ (104.75лв.)
без ДДС: 44.63€ (87.29лв.)
Етикети:
Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, HD9351/90
, Philips
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, цена Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, оферти Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, ревю Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, промоция Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, онлайн магазин Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, поръчай Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel мнения
, Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, philips {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, гаранция Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, бърза доставка Philips Daily Collection HD9351/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Philips HD9351/90 характеристики
, Philips HD9351/90 спецификации
, Philips HD9351/90 review
, Philips HD9351/90 сравнение
, Philips HD9351/90 отзиви
, Philips HD9351/90 намаление
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Housing material: | Stainless steel, Polypropylene (PP) |
| Adjustable thermostat: | No |
| Concealed heating element: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| Product colour: | Stainless steel |
| Spring lid: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Anti-calc filter: | Yes |
| Good spout filling: | Yes |
| Audible ready signal: | Yes |
| Water level indicator: | Yes |
| Power source: | AC |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 V |
| Power: | 2200 W |
| Auto power off: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Cord length: | 0.75 m |
| Illuminated on/off switch: | Yes |
| Cordless: | Yes |
| 360° rotational base: | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Wide opening lid: | Yes |
| Ergonomic grip: | Yes |
| Capacity: | 1.7 L |









