


-31 %



Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65PML8709/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 29.40kg
712.22€ (1,392.99лв.)
1,035.96€ (2,026.16лв.)
без ДДС: 593.52€ (1,160.82лв.)
![]() |
12 x 67.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, 65PML8709/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, цена Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, оферти Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, ревю Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, промоция Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, онлайн магазин Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, поръчай Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey мнения
, Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, гаранция Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, бърза доставка Philips 65PML8709/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Grey
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 65PML8709/12 характеристики
, Philips 65PML8709/12 спецификации
, Philips 65PML8709/12 review
, Philips 65PML8709/12 сравнение
, Philips 65PML8709/12 отзиви
, Philips 65PML8709/12 намаление
| Signal strength indication: | Yes |
| Stand type: | Legs stand |
| Panel mounting interface: | 300 x 300 |
| Product colour: | Anthracite |
| VESA mounting: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 140 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Picture mute (for radio): | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Sleep timer: | Yes |
| Width (without stand): | 1450 mm |
| Depth (without stand): | 85 mm |
| Weight (without stand): | 21 kg |
| Stand width: | 81 cm |
| Height (without stand): | 843 mm |
| Weight (with stand): | 21.3 kg |
| Width (with stand): | 1450 mm |
| Depth (with stand): | 284 mm |
| Height (with stand): | 862 mm |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| Subtitle formats supported: | ASS, TXT, SRT, SSA, SMI, SUB |
| Teletext standards: | Hyper-text |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Audio formats supported: | MP3, AAC, FLAC, WAV |
| Teletext: | 1000 pages |
| Image formats supported: | PNG, JPEG, GIF, BMP, HEIF |
| Teletext function: | Yes |
| Picture processing technology: | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Video formats supported: | MPEG4, VP9, AVC, MPEG2, AV1, AVI, H.264, HEVC, MKV, MPEG1, HEVC/H.265 |
| Processor cores: | 4 |
| Package width: | 1600 mm |
| Package depth: | 170 mm |
| Package height: | 995 mm |
| Display refresh rates supported: | 50 Hz, 60 Hz |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA) |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Supported video modes: | 576p, 2160p, 720p, 1080p |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Auto volume leveller: | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Equalizer: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDCP version: | 2.3 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| Tuner type: | Digital |
| Digital signal format system: | DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Video apps: | Netflix, YouTube, Disney+, Apple TV |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system installed: | Google TV |










