Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65") OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 65OLED819/12
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 28.00kg
ГПР /%/
Panel mounting interface:300 x 300 mm
VESA mounting:Yes
Product colour:Metallic
Stand colour:Chrome
Ambilight:Yes
AC input frequency:50/60 Hz
Energy saving mode:Yes
AC input voltage:220 - 240 V
Power consumption (standby):0.5 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:102 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:102 kWh
Energy efficiency class (HDR):F
Energy efficiency class (SDR):F
Energy efficiency scale:A to G
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
On/Off timer:Yes
Programming period:8 day(s)
Works with the Google Assistant:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Height (with stand):900 mm
Depth (with stand):280 mm
Width (with stand):1444 mm
Weight (with stand):27.8 kg
Weight (without stand):22.9 kg
Width (without stand):1444 mm
Height (without stand):831 mm
Depth (without stand):111 mm
Bluetooth version:5.2
Ethernet LAN:Yes
Wi-Fi:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth:Yes
Video formats supported:H.265, AVC, MPEG4, VP9, MPEG2, AVI, MKV, MPEG1, H.264, HEVC
Image formats supported:BMP, PNG, JPEG, GIF, HEIF
Audio formats supported:WAV, MP3, AAC, FLAC
AMD FreeSync:Yes
NVIDIA G-SYNC:Yes
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
AMD FreeSync type:FreeSync Premium
Subtitle formats supported:ASS, SRT, TXT, SSA, SUB, SMI
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Ambient light sensor:Yes
Teletext function:Yes
Package weight:33.8 kg
Package height:1035 mm
Package width:1650 mm
Package depth:160 mm
Desktop stand:Yes
Remote control included:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric):164 cm
Screen shape:Flat
Display technology:OLED
Display diagonal:165.1 cm (65")
HD type:4K Ultra HD
Native refresh rate:120 Hz
Audio output channels:2.1 channels
Number of speakers:5
RMS rated power:70 W
Sound modes:AI Sound, Dolby Audio, Dialog
Audio decoders:Dolby Digital MS12, DTS:X
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
HDMI version:2.1
Common interface Plus (CI+):Yes
HDCP:Yes
HDMI ports quantity:4
USB 2.0 ports quantity:2
Digital audio optical out:1
Consumer Electronics Control (CEC):EasyLink
HDCP version:2.3
Common interface (CI):Yes
Audio Return Channel (ARC):Yes
Digital signal format system:DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-T2 HD
Tuner type:Analog & digital
Operating system installed:Google TV
Smart TV:Yes
Screen mirroring:Yes
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):Yes
Internet TV:Yes
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: TCL
Brand: Philips
Product colour:Black Panel mounting interface:200 x 200 mm VESA mounting:Yes Rollable display:No Signal strength indication:Yes AC input frequency:50/..