





Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65") OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65OLED819/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 28.00kg
2,050.20€ (4,009.84лв.)
без ДДС: 1,708.50€ (3,341.54лв.)
![]() |
12 x 193.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, 65OLED819/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, цена Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, оферти Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, ревю Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, промоция Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, онлайн магазин Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, поръчай Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic мнения
, Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, гаранция Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, бърза доставка Philips 65OLED819/12 TV 165.1 cm (65) OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Ambilight Metallic
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 65OLED819/12 характеристики
, Philips 65OLED819/12 спецификации
, Philips 65OLED819/12 review
, Philips 65OLED819/12 сравнение
, Philips 65OLED819/12 отзиви
, Philips 65OLED819/12 намаление
| Panel mounting interface: | 300 x 300 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Metallic |
| Stand colour: | Chrome |
| Ambilight: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| On/Off timer: | Yes |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Height (with stand): | 900 mm |
| Depth (with stand): | 280 mm |
| Width (with stand): | 1444 mm |
| Weight (with stand): | 27.8 kg |
| Weight (without stand): | 22.9 kg |
| Width (without stand): | 1444 mm |
| Height (without stand): | 831 mm |
| Depth (without stand): | 111 mm |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Video formats supported: | H.265, AVC, MPEG4, VP9, MPEG2, AVI, MKV, MPEG1, H.264, HEVC |
| Image formats supported: | BMP, PNG, JPEG, GIF, HEIF |
| Audio formats supported: | WAV, MP3, AAC, FLAC |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Subtitle formats supported: | ASS, SRT, TXT, SSA, SUB, SMI |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), UHDA, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Package weight: | 33.8 kg |
| Package height: | 1035 mm |
| Package width: | 1650 mm |
| Package depth: | 160 mm |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | OLED |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Audio output channels: | 2.1 channels |
| Number of speakers: | 5 |
| RMS rated power: | 70 W |
| Sound modes: | AI Sound, Dolby Audio, Dialog |
| Audio decoders: | Dolby Digital MS12, DTS:X |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| HDCP version: | 2.3 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-T2 HD |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Operating system installed: | Google TV |
| Smart TV: | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Internet TV: | Yes |










