


-33 %



Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24") HD White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 24PHS5537/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.92kg
196.52€ (384.37лв.)
294.79€ (576.56лв.)
без ДДС: 163.77€ (320.31лв.)
![]() |
12 x 18.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, 24PHS5537/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, цена Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, оферти Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, ревю Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, промоция Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, онлайн магазин Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, поръчай Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White мнения
, Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, гаранция Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, бърза доставка Philips 5500 series 24PHS5537/12 TV 61 cm (24) HD White
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 24PHS5537/12 характеристики
, Philips 24PHS5537/12 спецификации
, Philips 24PHS5537/12 review
, Philips 24PHS5537/12 сравнение
, Philips 24PHS5537/12 отзиви
, Philips 24PHS5537/12 намаление
| Panel mounting interface: | 75 x 75 |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | White |
| Housing material: | Plastic |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 17 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| On/Off timer: | Yes |
| Height (with stand): | 356.6 mm |
| Height (without stand): | 333.1 mm |
| Depth (with stand): | 148 mm |
| Stand width: | 44.5 cm |
| Depth (without stand): | 82 mm |
| Weight (without stand): | 3 kg |
| Width (with stand): | 551.5 mm |
| Stand depth: | 14.8 cm |
| Width (without stand): | 551.5 mm |
| Weight (with stand): | 3.1 kg |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Noise reduction: | No |
| Image formats supported: | PNG, BMP, GIF, JPEG |
| Audio formats supported: | AAC, WMA, WAV, MP3 |
| USB recording: | No |
| Video formats supported: | MPEG2, H.264, HEVC, MPEG4, MPEG1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | No |
| Package weight: | 4.7 kg |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Package depth: | 133 mm |
| Package height: | 520 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Package width: | 798 mm |
| Package type: | Box |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Supported video modes: | 720p, 768p |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | LED |
| Screen format adjustments: | 16:9, 4:3 |
| HD type: | HD |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Supported graphics resolutions: | 1366 x 768, 1280 x 720 (HD 720) |
| Display resolution: | 1366 x 768 pixels |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 3 W |
| PC in (D-Sub): | No |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| DVI port: | Yes |
| AC (power) in: | Yes |
| RF ports quantity: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T2 |
| Analog signal format system: | PAL, SECAM |
| Auto channel search: | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Internet TV: | No |
| Smart TV: | No |










