


-33 %



Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50PUS7009/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.62kg
428.47€ (838.02лв.)
642.71€ (1,257.03лв.)
без ДДС: 357.06€ (698.35лв.)
![]() |
12 x 40.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 50PUS7009/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 50PUS7009/12 TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 50PUS7009/12 характеристики
, Philips 50PUS7009/12 спецификации
, Philips 50PUS7009/12 review
, Philips 50PUS7009/12 сравнение
, Philips 50PUS7009/12 отзиви
, Philips 50PUS7009/12 намаление
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 |
| Signal strength indication: | Yes |
| Rollable display: | No |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 59 W |
| Power consumption (standby): | 110 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 110 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 59 kWh |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Height (with stand): | 717 mm |
| Depth (with stand): | 274 mm |
| Width (with stand): | 1110 mm |
| Weight (with stand): | 8.5 kg |
| Width (without stand): | 1110 mm |
| Height (without stand): | 649 mm |
| Depth (without stand): | 90 mm |
| Weight (without stand): | 8.3 kg |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Video formats supported: | MPEG1, H.264, HEVC, HEVC/H.265, AVC, AVI, MPEG4, VP9, MPEG2 |
| Image formats supported: | JPEG, BMP, HEIF, PNG, GIF |
| Audio formats supported: | MP3, AAC, FLAC, WAV |
| Subtitle formats supported: | SMI, SRT, SSA, TXT, SUB, ASS |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Picture processing technology: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext: | 1000 pages |
| Package weight: | 13 kg |
| Package width: | 1240 mm |
| Package height: | 771 mm |
| Package depth: | 152 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Supported video modes: | 720p, 1080p, 2160p, 576p |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Screen shape: | Flat |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 960, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 2560 x 1440 |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| Display technology: | LED |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| Sound modes: | Dialog, AI Sound |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Common interface (CI): | No |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDCP version: | 2.3 |
| Analog signal format system: | Not supported |
| Digital signal format system: | DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Tuner type: | Digital |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Video apps: | YouTube, Amazon Prime Video, HBO, Netflix |
| Screen mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Smart modes: | Game |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1887631 |










