



Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: HC5612/15
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.44kg
45.72€ (89.42лв.)
без ДДС: 38.10€ (74.52лв.)
Етикети:
Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, HC5612/15
, Philips
, За мъжа
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, цена Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, оферти Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, ревю Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, промоция Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, онлайн магазин Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, поръчай Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue мнения
, Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue сравнение
, евтин За мъжа
, топ За мъжа
, най-добър За мъжа
, нов За мъжа
, philips {ucfirst}за мъжа
, оригинален Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, гаранция Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, бърза доставка Philips 5000 series HC5612/15 hair trimmers/clipper Black
, Blue
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips За мъжа
, за мъжа в българия
, за мъжа techmag
, онлайн поръчка За мъжа
, магазин за За мъжа
, топ оферти За мъжа
, Philips HC5612/15 характеристики
, Philips HC5612/15 спецификации
, Philips HC5612/15 review
, Philips HC5612/15 сравнение
, Philips HC5612/15 отзиви
, Philips HC5612/15 намаление
| Charging time: | 8 h |
| Battery technology: | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Power source: | AC/Battery |
| Battery type: | Built-in battery |
| Operating time: | 75 min |
| Rechargeable: | Yes |
| Product colour: | Blue, Black |
| Maintenance-free blades: | Yes |
| Self-sharpening blade: | Yes |
| Maximum hair length: | 2.8 cm |
| Blade material: | Stainless steel |
| Number of length steps: | 28 |
| Cutter width: | 4.1 cm |
| Minimum hair length: | 0.5 mm |
| Combs quantity: | 3 |
| Cleaning brush: | Yes |
| Ergonomic grip: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Cordless: | Yes |
| Rechargeable battery: | Yes |
| Size of steps: | 1 mm |
| Oil-free maintenance: | Yes |









