





Philips 5000 series Handheld Steamer – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: STH5030/20
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.30kg
65.45€ (128.01лв.)
без ДДС: 54.54€ (106.67лв.)
Етикети:
Philips 5000 series Handheld Steamer
, STH5030/20
, Philips
, За гладене
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 5000 series Handheld Steamer
, цена Philips 5000 series Handheld Steamer
, оферти Philips 5000 series Handheld Steamer
, ревю Philips 5000 series Handheld Steamer
, промоция Philips 5000 series Handheld Steamer
, онлайн магазин Philips 5000 series Handheld Steamer
, поръчай Philips 5000 series Handheld Steamer
, Philips 5000 series Handheld Steamer мнения
, Philips 5000 series Handheld Steamer сравнение
, евтин За гладене
, топ За гладене
, най-добър За гладене
, нов За гладене
, philips {ucfirst}за гладене
, оригинален Philips 5000 series Handheld Steamer
, гаранция Philips 5000 series Handheld Steamer
, бърза доставка Philips 5000 series Handheld Steamer
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips За гладене
, за гладене в българия
, за гладене techmag
, онлайн поръчка За гладене
, магазин за За гладене
, топ оферти За гладене
, Philips STH5030/20 характеристики
, Philips STH5030/20 спецификации
, Philips STH5030/20 review
, Philips STH5030/20 сравнение
, Philips STH5030/20 отзиви
, Philips STH5030/20 намаление
| Continuous steam performance: | 24 g/min |
| Cord length: | 2 m |
| Vertical & horizontal steam function: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Removable water tank: | Yes |
| Device type: | Handheld garment steamer |
| Safe for all fabrics: | Yes |
| Continuous steam: | Yes |
| Water tank capacity: | 0.2 L |
| Precision tip: | Yes |
| Number of settings: | 2 |
| Ergonomic design: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Product colour: | Blue |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power: | 1400 W |
| Height: | 86 mm |
| Weight: | 815 g |
| Depth: | 317 mm |
| Width: | 97 mm |
| Package width: | 110 mm |
| Package depth: | 332 mm |
| Package height: | 95 mm |









