





Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FC9555/09
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.81kg
194.50€ (380.40лв.)
без ДДС: 162.08€ (317.00лв.)
![]() |
12 x 18.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, FC9555/09
, Philips
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, цена Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, оферти Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, ревю Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, промоция Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, онлайн магазин Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, поръчай Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless мнения
, Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, philips {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, гаранция Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, бърза доставка Philips 5000 series FC9555/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, Philips FC9555/09 характеристики
, Philips FC9555/09 спецификации
, Philips FC9555/09 review
, Philips FC9555/09 сравнение
, Philips FC9555/09 отзиви
, Philips FC9555/09 намаление
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Dust container type: | Bagless |
| Cleaning type: | Dry |
| Tube material: | Metal |
| Hose material: | Plastic |
| Tube parts quantity: | 2 |
| Tube type: | Telescopic |
| Product colour: | Green |
| Flexible hose: | Yes |
| Type: | Cylinder vacuum |
| Wheels material: | Rubber |
| Maximum input power: | 900 W |
| Annual energy consumption: | 0 kWh |
| Suction power: | 0 AW |
| Input power (IEC): | 899 W |
| Width: | 280 mm |
| Height: | 280 mm |
| Depth: | 412 mm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Noise level: | 71 dB |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Washable filter: | Yes |
| Proper use: | Home |
| Operating radius: | 9 m |
| Dirt separating method: | Filtering |
| Vacuum air filtering: | Allergy filter |
| HEPA class: | HEPA 13 |
| Vacuum brushes included: | Universal brush |
| Crevice tool: | Yes |
| Manual: | Yes |
| User manual recycled paper: | Yes |
| Dust container full indicator: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Automatic cord rewinder: | Yes |
| Cord length: | 1 m |
| On/off switch: | Yes |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Control type: | Buttons, Rotary |
| Storage compartment: | Yes |
| Handgrip accessory storage: | Yes |
| Handles quantity: | 2 |
| Maximum power: | 900 W |
| Dimensions (LxWxH): | 412 x 280 x 280 mm |
| Accessory storage: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Warnings: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |










