


-33 %



Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 43PUS7009/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.30kg
331.30€ (647.96лв.)
496.94€ (971.94лв.)
без ДДС: 276.08€ (539.97лв.)
![]() |
12 x 31.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 43PUS7009/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 43PUS7009/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 43PUS7009/12 характеристики
, Philips 43PUS7009/12 спецификации
, Philips 43PUS7009/12 review
, Philips 43PUS7009/12 сравнение
, Philips 43PUS7009/12 отзиви
, Philips 43PUS7009/12 намаление
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Signal strength indication: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 74 kWh |
| Power consumption (standby): | 2 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (typical): | 40 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 40 kWh |
| Power consumption (max): | 74 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Auto power off: | No |
| Sleep timer: | No |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Voice control: | No |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Weight (with stand): | 6.45 kg |
| Stand width: | 81.2 cm |
| Height (without stand): | 564 mm |
| Depth (without stand): | 87 mm |
| Width (without stand): | 957 mm |
| Weight (without stand): | 6.35 kg |
| Depth (with stand): | 223 mm |
| Width (with stand): | 957 mm |
| Height (with stand): | 615 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Miracast: | No |
| Bluetooth: | No |
| Image formats supported: | PNG, BMP, JPEG, GIF, HEIF |
| Video formats supported: | H.264, HEVC, MKV, MPEG1, H.265, AVI, MPEG4, VP9, MPEG2 |
| Audio formats supported: | WAV, AAC, FLAC, MP3 |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Picture processing technology: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Teletext function: | Yes |
| Teletext: | 1000 pages |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Ambient light sensor: | No |
| Subtitles function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| USB recording: | No |
| Parental control: | No |
| 4K Ultra HD upscaling: | No |
| Manual: | Yes |
| Screws included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Mounting kit: | No |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Smart Remote included: | Yes |
| E-manual: | Yes |
| Soundbar included: | No |
| Supported video modes: | 2160p, 576p, 720p |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display technology: | LED |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Display diagonal: | 109.2 cm (43") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Sound modes: | Dialog, AI Sound |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| PC in (D-Sub): | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Common interface (CI): | No |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDCP version: | 2.3 |
| HDCP: | Yes |
| 3D: | No |
| Motion control: | No |
| Analog signal format system: | Not supported |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T2, DVB-T |
| Tuner type: | Digital |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Smart TV: | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Video apps: | HBO, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart modes: | Game |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1887625 |










