





Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHD308/10
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.70kg
37.09€ (72.55лв.)
без ДДС: 30.91€ (60.45лв.)
Етикети:
Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, BHD308/10
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, цена Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, оферти Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, ревю Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, промоция Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, онлайн магазин Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, поръчай Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black мнения
, Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, гаранция Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, бърза доставка Philips 3000 series BHD308/10 hair dryer 1600 W Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHD308/10 характеристики
, Philips BHD308/10 спецификации
, Philips BHD308/10 review
, Philips BHD308/10 сравнение
, Philips BHD308/10 отзиви
, Philips BHD308/10 намаление
| Product colour: | Black |
| Cord length: | 1.8 m |
| Hanging type: | Hanging ring |
| Foldable handle: | Yes |
| Designed for travel: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power: | 1600 W |
| Number of heating levels: | 3 |
| Number of speeds: | 3 |
| Cool shot function: | Yes |
| Motor type: | DC |
| Ionic function: | No |
| Concentrator nozzle: | Yes |
| Diffuser nozzle: | No |
| Concentrator nozzle height: | 1.4 cm |
| Number of nozzles: | 2 |









