





Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PSF256GXRB3U
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.02kg
43.34€ (84.77лв.)
без ДДС: 36.12€ (70.64лв.)
Етикети:
Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, PSF256GXRB3U
, Patriot
, USB памети
, Периферия
, купете Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, цена Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, оферти Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, ревю Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, промоция Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, онлайн магазин Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, поръчай Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black мнения
, Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, patriot {ucfirst}usb памети
, оригинален Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, гаранция Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, бърза доставка Pendrive Patriot Xporter Core 256GB USB 3.2 Gen 1 80MB/s (PSF256GXRB3U) Black
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, Patriot PSF256GXRB3U характеристики
, Patriot PSF256GXRB3U спецификации
, Patriot PSF256GXRB3U review
, Patriot PSF256GXRB3U сравнение
, Patriot PSF256GXRB3U отзиви
, Patriot PSF256GXRB3U намаление
| Housing material: | Plastic |
| Product colour: | Black |
| Key ring: | Yes |
| Form factor: | |
| Password protection: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Height: | 8.8 mm |
| Weight: | 10 g |
| Depth: | 64.9 mm |
| Width: | 19.1 mm |
| Capacity: | 256 GB |
| Read speed: | 80 MB/s |
| Device interface: | USB Type-A |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |






