
Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PSF64GVX31MCX
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.01kg
24.24€ (47.41лв.)
без ДДС: 20.20€ (39.51лв.)
Етикети:
Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, PSF64GVX31MCX
, Patriot
, Карти памет
, Смартфони и аксесоари
, купете Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, цена Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, оферти Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, ревю Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, промоция Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, онлайн магазин Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, поръчай Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX мнения
, Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX сравнение
, евтин Карти памет
, топ Карти памет
, най-добър Карти памет
, нов Карти памет
, patriot {ucfirst}карти памет
, оригинален Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, гаранция Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, бърза доставка Patriot VX Series 64GB MicroSDXC V30 Class 10 UHS-I U3 4K UHD Memory Card PSF64GVX31MCX
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Карти памет
, карти памет в българия
, карти памет techmag
, онлайн поръчка Карти памет
, магазин за Карти памет
, топ оферти Карти памет
, Patriot PSF64GVX31MCX характеристики
, Patriot PSF64GVX31MCX спецификации
, Patriot PSF64GVX31MCX review
, Patriot PSF64GVX31MCX сравнение
, Patriot PSF64GVX31MCX отзиви
, Patriot PSF64GVX31MCX намаление
| RoHS compliance: | Y |
| Product colour: | Black |
| Write protection switch: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| Read speed: | 90 MB/s |
| Flash memory class: | Class 10 |
| Flash card type: | MicroSDXC |
| Write speed: | 80 MB/s |
| UHS Speed Class: | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class: | V30 |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Depth: | 1 mm |
| Width: | 15 mm |
| Height: | 11 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |






