











Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DIAPATSSD0081
- Тегло: 0.04kg
- SKU: DIAPATSSD0081
375.73€ (734.87лв.)
без ДДС: 313.11€ (612.39лв.)
![]() |
12 x 35.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, DIAPATSSD0081
, Patriot
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, цена Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, оферти Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, ревю Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, промоция Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, онлайн магазин Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, поръчай Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G мнения
, Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, patriot {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, гаранция Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, бърза доставка Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Patriot DIAPATSSD0081 характеристики
, Patriot DIAPATSSD0081 спецификации
, Patriot DIAPATSSD0081 review
, Patriot DIAPATSSD0081 сравнение
, Patriot DIAPATSSD0081 отзиви
, Patriot DIAPATSSD0081 намаление
EAN: 4711378430622
MPN: PV593P2TBM28H
Technical Specifications
| Random read (4KB) | 2000000 IOPS |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Random write (4KB) | 1650000 IOPS |
| Sequential read speed (CDM) | 14000 MB/s |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| TBW rating | 1400 |
| SSD capacity | 2 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Sequential write speed (CDM) | 13000 MB/s |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 80 mm |
| Width | 22 mm |
| Height | 3.8 mm |
| Weight | 11 g |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 123 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 76 mm |
| Warnings | Do not disassemble the unit yourself. |
| Warnings | Protect against moisture. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.1 x 7.9 x 15 cm
Weight: 0.04 kg


