


-39 %



Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PVS48G360C8
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.07kg
19.28€ (37.72лв.)
31.55€ (61.70лв.)
без ДДС: 16.07€ (31.43лв.)
Етикети:
Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, PVS48G360C8
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, цена Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, оферти Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, ревю Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, промоция Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, поръчай Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz мнения
, Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, гаранция Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, бърза доставка Patriot Memory Viper Steel PVS48G360C8 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PVS48G360C8 характеристики
, Patriot PVS48G360C8 спецификации
, Patriot PVS48G360C8 review
, Patriot PVS48G360C8 сравнение
, Patriot PVS48G360C8 отзиви
, Patriot PVS48G360C8 намаление
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| ECC: | No |
| Memory clock speed: | 3600 MHz |
| CAS latency: | 15 |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory: | 8 GB |
| Component for: | PC/Server |
| Height: | 44.2 mm |
| Width: | 135.7 mm |
| Weight: | 118 g |
| Depth: | 6.9 mm |
| Package width: | 179.8 mm |
| Package height: | 158.8 mm |
| Package weight: | 118 g |
| Package depth: | 20.1 mm |






