









Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMPATDR40184
- Тегло: 0.07kg
- SKU: PAMPATDR40184
301.54€ (589.75лв.)
без ДДС: 251.28€ (491.46лв.)
![]() |
12 x 28.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, PAMPATDR40184
, Patriot
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, цена Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, оферти Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, ревю Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, промоция Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, поръчай Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz мнения
, Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, patriot {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, гаранция Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, бърза доставка Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Patriot PAMPATDR40184 характеристики
, Patriot PAMPATDR40184 спецификации
, Patriot PAMPATDR40184 review
, Patriot PAMPATDR40184 сравнение
, Patriot PAMPATDR40184 отзиви
, Patriot PAMPATDR40184 намаление
EAN: 814914026908
MPN: PVS432G320C6
Technical Specifications
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| CAS latency | 18 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| ECC | No |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Internal memory | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Depth | 7 mm |
| Weight | 48 g |
| Height | 44.4 mm |
| Width | 135.7 mm |
| Package weight | 118 g |
| Package height | 158.7 mm |
| Package width | 179.9 mm |
| Package depth | 20.3 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Sustainability certificates | RoHS |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15.3 x 7 x 1.7 cm
Weight: 0.068 kg


