













Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIAPATZEW0010
- Тегло: 0.09kg
- SKU: DIAPATZEW0010
105.62€ (206.58лв.)
без ДДС: 88.02€ (172.15лв.)
![]() |
12 x 9.97 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, DIAPATZEW0010
, Patriot
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, цена Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, оферти Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, ревю Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, промоция Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, онлайн магазин Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, поръчай Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black мнения
, Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, patriot {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, гаранция Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, бърза доставка Patriot Memory Transporter Lite 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL512GPECB) Black
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Patriot DIAPATZEW0010 характеристики
, Patriot DIAPATZEW0010 спецификации
, Patriot DIAPATZEW0010 review
, Patriot DIAPATZEW0010 сравнение
, Patriot DIAPATZEW0010 отзиви
, Patriot DIAPATZEW0010 намаление
EAN: 4711378421989
MPN: PTPL512GPECB
Technical Specifications
| Housing material | Aluminium |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black |
| Width | 32.5 mm |
| Depth | 107 mm |
| Weight | 39.6 g |
| Height | 9 mm |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Wi-Fi | No |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB connector | USB Type-C |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Write speed | 1000 MB/s |
| SSD capacity | 512 GB |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 16.5 x 11.5 cm
Weight: 0.09 kg


