











Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMPATFLD0170
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMPATFLD0170
38.46€ (75.22лв.)
без ДДС: 32.05€ (62.68лв.)
Етикети:
Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, PAMPATFLD0170
, Patriot
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, цена Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, оферти Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, ревю Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, промоция Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, онлайн магазин Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, поръчай Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver мнения
, Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, patriot {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, гаранция Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, бърза доставка Patriot Memory Tab T560 128GB USB flash drive Dual USB 120MB/s (PS128GT560DS5D) Silver
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Patriot PAMPATFLD0170 характеристики
, Patriot PAMPATFLD0170 спецификации
, Patriot PAMPATFLD0170 review
, Patriot PAMPATFLD0170 сравнение
, Patriot PAMPATFLD0170 отзиви
, Patriot PAMPATFLD0170 намаление
EAN: 4711378429893
MPN: PS128GT560DS5D
Technical Specifications
| Certification | CE, FCC, UKCA, BSMI, RoHS |
| Form factor | Swivel |
| Housing material | Zinc alloy |
| Product colour | Silver |
| Weight | 6.26 g |
| Depth | 34.8 mm |
| Height | 7 mm |
| Width | 12.4 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Device interface | USB Type-A / USB Type-C |
| Mac operating systems supported | Mac OS 10.6 or later |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Capacity | 128 GB |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 120 MB/s |
| Package width | 100 mm |
| Package weight | 16 g |
| Package height | 132 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
| Warnings | Avoid impacts and shocks. |
| Warnings | Do not expose to moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1 x 14 x 10 cm
Weight: 0.015 kg

