





Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PEF32GRLB32U
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
23.30€ (45.58лв.)
без ДДС: 19.42€ (37.98лв.)
Етикети:
Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, PEF32GRLB32U
, Patriot
, USB памети
, Периферия
, купете Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, цена Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, оферти Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, ревю Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, промоция Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, онлайн магазин Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, поръчай Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue мнения
, Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, patriot {ucfirst}usb памети
, оригинален Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, гаранция Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, бърза доставка Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Blue
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, Patriot PEF32GRLB32U характеристики
, Patriot PEF32GRLB32U спецификации
, Patriot PEF32GRLB32U review
, Patriot PEF32GRLB32U сравнение
, Patriot PEF32GRLB32U отзиви
, Patriot PEF32GRLB32U намаление
| Protection features: | Shock resistant |
| Form factor: | Slide |
| Product colour: | Black |
| Height: | 11 mm |
| Weight: | 11 g |
| Width: | 21.8 mm |
| Depth: | 53 mm |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 32 GB |
| Read speed: | 180 MB/s |
| Plug and Play: | Yes |
| Device interface: | USB Type-A |
| Package height: | 132 mm |
| Package type: | Blister |
| Package width: | 100 mm |
| Package weight: | 20 g |
| Package depth: | 11.4 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Master (outer) case net weight: | 10 kg |
| Master (outer) case width: | 290 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |
| Master (outer) case length: | 530 mm |
| Master (outer) case height: | 310 mm |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |






