
Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PSD48G266681S
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
54.55€ (106.69лв.)
без ДДС: 45.46€ (88.91лв.)
Етикети:
Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, PSD48G266681S
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, цена Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, оферти Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, ревю Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, промоция Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, поръчай Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz мнения
, Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, гаранция Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, бърза доставка Patriot Memory Signature PSD48G266681S memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PSD48G266681S характеристики
, Patriot PSD48G266681S спецификации
, Patriot PSD48G266681S review
, Patriot PSD48G266681S сравнение
, Patriot PSD48G266681S отзиви
, Patriot PSD48G266681S намаление
| Internal memory: | 8 GB |
| Memory form factor: | 260-pin SO-DIMM |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency: | 19 |
| Component for: | PC/Server |
| RoHS compliance: | Y |
| ECC: | No |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Memory clock speed: | 2666 MHz |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Height: | 30 mm |
| Width: | 69 mm |
| Depth: | 3 mm |
| Weight: | 9.5 g |
| Package width: | 53 mm |
| Package height: | 168 mm |
| Package depth: | 16 mm |
| Package weight: | 18.5 g |






