


-39 %



Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PSP416G32002H1
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.05kg
28.94€ (56.61лв.)
47.35€ (92.61лв.)
без ДДС: 24.12€ (47.17лв.)
Етикети:
Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, PSP416G32002H1
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, цена Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, оферти Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, ревю Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, промоция Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, поръчай Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz мнения
, Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, гаранция Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, бърза доставка Patriot Memory Signature Premium PSP416G32002H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PSP416G32002H1 характеристики
, Patriot PSP416G32002H1 спецификации
, Patriot PSP416G32002H1 review
, Patriot PSP416G32002H1 сравнение
, Patriot PSP416G32002H1 отзиви
, Patriot PSP416G32002H1 намаление
| Internal memory type: | DDR4 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Cooling type: | Heatsink |
| Component for: | PC/Server |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| CAS latency: | 22 |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| ECC: | No |
| Weight: | 34 g |
| Width: | 133 mm |
| Height: | 37 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Package depth: | 435 mm |
| Package weight: | 46 g |
| Package width: | 290 mm |
| Package height: | 405 mm |






