













Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMPATSDG0056
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMPATSDG0056
150.95€ (295.23лв.)
без ДДС: 125.79€ (246.02лв.)
![]() |
12 x 14.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, PAMPATSDG0056
, Patriot
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, цена Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, оферти Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, ревю Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, промоция Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, онлайн магазин Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, поръчай Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX) мнения
, Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX) сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, patriot {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, гаранция Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, бърза доставка Patriot Memory EP DDR200 memory card 1TB MicroSDXC 160/120 MB/s (PEF1TEP33MCX)
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Patriot PAMPATSDG0056 характеристики
, Patriot PAMPATSDG0056 спецификации
, Patriot PAMPATSDG0056 review
, Patriot PAMPATSDG0056 сравнение
, Patriot PAMPATSDG0056 отзиви
, Patriot PAMPATSDG0056 намаление
EAN: 4711378430950
MPN: PEF1TEP33MCX
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Product colour | Red |
| Memory adapter included | USB-C/USB-A |
| Write protection switch | Yes |
| Video Speed Class | V30 |
| Read speed | 160 MB/s |
| Capacity | 1 TB |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Write speed | 120 MB/s |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory voltage | 2.8 |
| Memory voltage | 3.6 V |
| Memory voltage | 2.7 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Width | 15 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package width | 100 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package height | 132 mm |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
| Warnings | Avoid contact with water and humidity. |
| Warnings | Store away from strong sources of electromagnetic radiation. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 0.5 x 13 x 10 cm
Weight: 0.02 kg


