





Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PEF128GEP32MCX
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.01kg
38.65€ (75.60лв.)
без ДДС: 32.21€ (63.00лв.)
Етикети:
Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, PEF128GEP32MCX
, Patriot
, Карти памет
, Смартфони и аксесоари
, купете Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, цена Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, оферти Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, ревю Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, промоция Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, онлайн магазин Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, поръчай Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX) мнения
, Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX) сравнение
, евтин Карти памет
, топ Карти памет
, най-добър Карти памет
, нов Карти памет
, patriot {ucfirst}карти памет
, оригинален Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, гаранция Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, бърза доставка Patriot Memory EP A2 memory card 128 GB MicroSDXC V30 U3 Class 10 (PEF128GEP32MCX)
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Карти памет
, карти памет в българия
, карти памет techmag
, онлайн поръчка Карти памет
, магазин за Карти памет
, топ оферти Карти памет
, Patriot PEF128GEP32MCX характеристики
, Patriot PEF128GEP32MCX спецификации
, Patriot PEF128GEP32MCX review
, Patriot PEF128GEP32MCX сравнение
, Patriot PEF128GEP32MCX отзиви
, Patriot PEF128GEP32MCX намаление
| Product colour: | Black, Red |
| Write protection switch: | Yes |
| Video Speed Class: | V30 |
| Write speed: | 80 MB/s |
| Read speed: | 90 MB/s |
| Flash card type: | MicroSDXC |
| UHS Speed Class: | Class 3 (U3) |
| Capacity: | 128 GB |
| Flash memory class: | Class 10 |
| Memory voltage: | 3.3, 2.8, 2.7, 3.6 V |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Weight: | 0.3 g |
| Depth: | 1 mm |
| Width: | 15 mm |
| Height: | 11 mm |
| Package height: | 132 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 100 mm |
| Package depth: | 6 mm |






