
Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PSD38G16002H
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.04kg
40.91€ (80.01лв.)
без ДДС: 34.09€ (66.67лв.)
Етикети:
Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, PSD38G16002H
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, цена Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, оферти Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, ревю Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, промоция Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, поръчай Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz мнения
, Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, гаранция Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, бърза доставка Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memory module 1 x 8 GB 1600 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PSD38G16002H характеристики
, Patriot PSD38G16002H спецификации
, Patriot PSD38G16002H review
, Patriot PSD38G16002H сравнение
, Patriot PSD38G16002H отзиви
, Patriot PSD38G16002H намаление
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Memory voltage: | 1.5 V |
| Internal memory: | 8 GB |
| Cooling type: | Heatsink |
| Memory form factor: | 240-pin DIMM |
| CAS latency: | 11 |
| SPD profile: | Yes |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| ECC: | No |
| Height: | 3.6 mm |
| Depth: | 29 mm |
| Width: | 136 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |






