
-39 %
Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PSD48G240081S
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.03kg
14.76€ (28.87лв.)
24.16€ (47.25лв.)
без ДДС: 12.30€ (24.06лв.)
Етикети:
Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, PSD48G240081S
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, цена Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, оферти Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, ревю Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, промоция Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, онлайн магазин Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, поръчай Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB мнения
, Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, гаранция Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, бърза доставка Patriot Memory 8GB DDR4 2400MHz memory module 1 x 8 GB
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PSD48G240081S характеристики
, Patriot PSD48G240081S спецификации
, Patriot PSD48G240081S review
, Patriot PSD48G240081S сравнение
, Patriot PSD48G240081S отзиви
, Patriot PSD48G240081S намаление
| CAS latency: | 17 |
| Memory clock speed: | 2400 MHz |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory form factor: | 260-pin SO-DIMM |
| Component for: | Laptop |
| ECC: | No |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Product colour: | Green |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Internal memory: | 8 GB |
| Width: | 69 mm |
| Weight: | 9.5 g |
| Depth: | 3 mm |
| Height: | 30 mm |
| Package height: | 168 mm |
| Package depth: | 16 mm |
| Package width: | 53 mm |
| Package weight: | 18.5 g |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Sustainability certificates: | RoHS |






