
-39 %
PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7D4932AB9CH00800PT
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.01kg
27.60€ (53.98лв.)
45.16€ (88.32лв.)
без ДДС: 23.00€ (44.98лв.)
Етикети:
PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, 7D4932AB9CH00800PT
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, цена PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, оферти PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, ревю PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, промоция PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, онлайн магазин PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, поръчай PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY мнения
, PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, гаранция PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, бърза доставка PATRIOD DDR4 16GB 3200MHZ BULK HYNIX CHIP SO-DIMM RAM MEMORY
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT характеристики
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT спецификации
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT review
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT сравнение
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT отзиви
, Patriot 7D4932AB9CH00800PT намаление
| Module configuration: | 1024M x 8 |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Component for: | Laptop |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory form factor: | 260-pin SO-DIMM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 85 °C |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Warnings: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. |






