



PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPMIKAS0031
- Тегло: 20.05kg
- SKU: DLPPMIKAS0031
115.34€ (225.59лв.)
без ДДС: 96.12€ (187.99лв.)
![]() |
12 x 10.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, DLPPMIKAS0031
, PAN MIĘSKO
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, цена PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, оферти PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, ревю PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, промоция PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, онлайн магазин PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, поръчай PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg мнения
, PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, pan mięsko {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, гаранция PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, бърза доставка PAN MIĘSKO with herbs Beef with rabbit M - dry dog food - 20kg
, PAN MIĘSKO цена
, PAN MIĘSKO промоция
, PAN MIĘSKO отстъпка
, PAN MIĘSKO Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 характеристики
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 спецификации
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 review
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 сравнение
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 отзиви
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0031 намаление
EAN: 5905342291480
Technical Specifications
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Soy free | Yes |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Additional features | Grain-free |
| Sugar free | Yes |
| Main flavor | Beef |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dosage form | Solid |
| Weight range | 16 kg - 30 kg |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Gluten free | Yes |
| Category | For dog |
| Weight | 20 kg |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Protein | 30% |
| Crude fibres | 3.5% |
| Moisture content | 9% |
| Crude ash | 9.5% |
| Fat content | 20% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 38 x 54 cm
Weight: 20.05 kg

