
PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPMIKAS0032
- Тегло: 9.05kg
65.65€ (128.40лв.)
без ДДС: 54.71€ (107.00лв.)
Етикети:
PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, DLPPMIKAS0032
, PAN MIĘSKO
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, цена PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, оферти PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, ревю PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, промоция PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, онлайн магазин PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, поръчай PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg мнения
, PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pan mięsko {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, гаранция PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, бърза доставка PAN MIĘSKO Veal with quail L - dry food for puppies - 9kg
, PAN MIĘSKO цена
, PAN MIĘSKO промоция
, PAN MIĘSKO отстъпка
, PAN MIĘSKO Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 характеристики
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 спецификации
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 review
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 сравнение
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 отзиви
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0032 намаление
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | Growth period, Gluten-free, Food hypersensitivity, General health, Muscle building |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Main flavor: | Veal |
| No artificial colours: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Pet specific needs: | Growth period, Reducing food intolerance |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 9 kg |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Crude ash: | 8% |
| Crude fibres: | 3.5% |
| Fat content: | 20% |
| Protein: | 30% |
| Moisture content: | 9% |










