
PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPMIKAS0047
- Тегло: 9.15kg
64.92€ (126.97лв.)
без ДДС: 54.10€ (105.81лв.)
Етикети:
PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, DLPPMIKAS0047
, PAN MIĘSKO
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, цена PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, оферти PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, ревю PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, промоция PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, онлайн магазин PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, поръчай PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg мнения
, PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pan mięsko {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, гаранция PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, бърза доставка PAN MIĘSKO Veal with Lamb Senior Crunchy M - Dry Dog Food - 9kg
, PAN MIĘSKO цена
, PAN MIĘSKO промоция
, PAN MIĘSKO отстъпка
, PAN MIĘSKO Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 характеристики
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 спецификации
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 review
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 сравнение
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 отзиви
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0047 намаление
| Package type: | Sack |
| Gluten free: | No |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 9 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | Muscle building |
| Main flavor: | Veal |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Age of the pet : | Senior |
| Category: | For dog |
| Protein: | 23% |
| Fat content: | 15% |
| Crude ash: | 9% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 3.5% |










