
-28 %
PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPMIKAS0019
- Тегло: 9.15kg
49.96€ (97.71лв.)
69.18€ (135.30лв.)
без ДДС: 41.63€ (81.42лв.)
Етикети:
PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, DLPPMIKAS0019
, PAN MIĘSKO
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, цена PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, оферти PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, ревю PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, промоция PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, онлайн магазин PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, поръчай PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg мнения
, PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pan mięsko {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, гаранция PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, бърза доставка PAN MIĘSKO Pork with wild boar M - dry dog food - 9kg
, PAN MIĘSKO цена
, PAN MIĘSKO промоция
, PAN MIĘSKO отстъпка
, PAN MIĘSKO Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 характеристики
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 спецификации
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 review
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 сравнение
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 отзиви
, PAN MIĘSKO DLPPMIKAS0019 намаление
| Weight: | 9 kg |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Package type: | Sack |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Main flavor: | Pork |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Gluten-free, General health, Muscle building |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Category: | For dog |
| Sugar free: | Yes |
| Crude ash: | 9% |
| Fat content: | 21% |
| Crude fibres: | 3.5% |
| Protein: | 30% |
| Moisture content: | 9% |










