


-33 %



Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KRXC015
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.40kg
29.62€ (57.92лв.)
44.44€ (86.91лв.)
без ДДС: 24.68€ (48.27лв.)
Етикети:
Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, KRXC015
, KRUX
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, цена Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, оферти Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, ревю Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, промоция Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, онлайн магазин Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, поръчай Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black мнения
, Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, krux {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, гаранция Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, бърза доставка Over-ear headphones KRUX Crave RGB (KRXC015) Black
, KRUX цена
, KRUX промоция
, KRUX отстъпка
, KRUX Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, KRUX KRXC015 характеристики
, KRUX KRXC015 спецификации
, KRUX KRXC015 review
, KRUX KRXC015 сравнение
, KRUX KRXC015 отзиви
, KRUX KRXC015 намаление
| Weight: | 245 g |
| Depth: | 69 mm |
| Cable length: | 2 m |
| Height: | 185 mm |
| Width: | 170 mm |
| Headset type: | Binaural |
| Recommended usage: | Gaming |
| Backlight: | Yes |
| Product type: | Headphones |
| Product colour: | Black |
| Illumination colour: | RGB |
| Wearing style: | Ear-hook |
| Package depth: | 95 mm |
| Package weight: | 400 g |
| Package height: | 235 mm |
| Connectivity technology: | Wired |
| Audio out (mini jack): | Yes |
| Microphone mute: | No |
| Microphone type: | On a neckband |
| Warnings: | Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Driver diameter: | 40 mm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |








