Настолен компютър Qoobe QE-AP-1340-16GB/1TB Intel Core i5-1340P 16 GB RAM 1 TB SSD NaN –  BB Кули
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S91116463
  • Тегло: 1.42kg
  • SKU: S91116463
ГПР /%/
  • Вид:
    • Настолен компютър
    • DDR4
  • Включващ се продукт: да
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Семейство процесори: Intel Core i5
  • Не включва:
    • Вид оптично устройство
    • Екран
  • Прехвърляне на данни:
    • 100 Mbit/s
    • 1000 Mbit/s
    • 10 mbit/s
  • Графична карта: intel iris xe graphics
  • Включва: SSD x 1
  • Ядро: 12 Ядро
  • Скорост:
    • 3,40 GHz
    • 4,6 GHz
    • 3200 MHz
  • Операционна система: Windows 11 Pro
  • Свързване:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Bluetooth 5.2
    • Wi-Fi 6 GHz
  • Връзки:
    • RJ45
    • Jack 3.5 mm