  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 5901443412229
  • Тегло: 15.00kg
  • SKU: 5901443412229
  • MPN: 5901443412229
  • Твърд диск:
    • 64 GB
    • 2 TB SSD
  • Вид:
    • Настолен компютър
    • Компютър за игри
    • DDR5-SDRAM
    • PC
  • Включващ се продукт: да
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Сертификат: 80 Plus Gold
  • Включва: SSD x 1
  • Приблизително тегло: 10 kg
  • Графична карта: AMD RADEON GRAPHICS
  • Прехвърляне на данни:
    • 100 Mbit/s
    • 1000 Mbit/s
    • 2500 Mbit/s
    • 10 mbit/s
  • Socket: AMD AM5
  • Не включва:
    • Операционна система
    • Вид оптично устройство
    • Екран
    • Клавиатура
    • Мишка
  • Чипсет: AMD B650
  • Номера Bays:
    • 3,5" x 2
    • 2,5" x 2
  • Семейство процесори:
    • AMD Ryzen 7
    • AMD
  • Максимална RAM памет: 128 GB
  • Брой нишки за изпълнение: 16
  • Конектори: SATA x 4
  • Ядро: 8 Ядро
  • Капацитет на графичната памет: 32 GB
  • Връзки:
    • USB 2.0
    • RJ45
    • HDMI x 1
    • Jack 3.5 mm
    • DisplayPort x 3
    • MIni Jack 3.5 mm x 1
    • USB x 8
    • DIMM x 4
    • USB 3.2 x 2
    • USB 3.2
    • USB-C 3.2 x 1
    • DisplayPort x 4
    • USB-C 3.2 x 2
    • HDMI x 2
    • RJ45 x 1
    • USB 2.0 x 4
    • Ethernet LAN
    • USB A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) x 2
    • USB-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
    • USB-A 3.2
    • кабел с жак 3,3 мм
  • Свързване:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Bluetooth 5.2
    • Wi-Fi 5 GHz
    • Wi-Fi 6 GHz
    • 1000 Base-T
    • Wi-Fi 4
  • Тип на съхранение: SSD
  • Цвят: Черен
  • Скорост:
    • 4,7 GHz
    • 5,2 ghz
    • 2,5 Gbit/s
    • 6000 MHz
    • 10/100/1000/2500 Mbps
  • Form factor: ATX
  • Захранване:
    • 1000 W
    • 1000 V
  • Технология: NVIDIA G-SYNC
  • Канали:
    • 2
  • Характеристики:
    • Вграден микрофон
    • Осветление RGB
    • Виртуална реалност
    • Вграден графичен адаптер
  • RAM памет: 64 GB RAM
  • Тип Памет: DDR5 SDRAM
  • Вътрешна памет: 64 GB
  • Съвместим: PCI Express
  • Операционна система: Не
  • Форма: M.2
  • Честота: 4,7 GHz
  • процесор: AMD Ryzen 7 9800X3D
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: DAHUA
Brand: GIGABYTE
Brand: MSI
Brand: ASUS
Brand: ASUS
Други продукти на този производител
Brand: Actina
Ако сте любители на ИТ и електроника, обичате модерните технологии и не пропускайте дори най-малкия детайл, купете Schuko 19" 8 начина многофункционал..