





MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 7E29-002R
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.41kg
147.83€ (289.13лв.)
без ДДС: 123.19€ (240.94лв.)
![]() |
12 x 13.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, 7E29-002R
, MSI
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, цена MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, оферти MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, ревю MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, промоция MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, онлайн магазин MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, поръчай MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX мнения
, MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, msi {ucfirst}дънни платки
, оригинален MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, гаранция MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, бърза доставка MSI PRO B760-P II motherboard Intel B760 LGA 1700 ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, MSI 7E29-002R характеристики
, MSI 7E29-002R спецификации
, MSI 7E29-002R review
, MSI 7E29-002R сравнение
, MSI 7E29-002R отзиви
, MSI 7E29-002R намаление
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory supported by processor: | 256 GB |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Supported memory clock speed (max): | 7000 MHz |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Supported memory clock speeds: | 5600, 6400, 4800, 5800, 5400, 6200, 7000, 5200, 6800, 6000, 5000, 6600 |
| Maximum internal memory: | 256 GB |
| Memory slots type: | DIMM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Depth: | 304.8 mm |
| Width: | 243.8 mm |
| LAN controller: | Realtek RTL8125-BG |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 4 |
| CPU fan connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| S/PDIF out connector: | Yes |
| Power fan connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 4 |
| Front panel connector: | Yes |
| Chassis intrusion connector: | Yes |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| Clear CMOS button: | Yes |
| Drivers included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| RAID levels: | 0, 10, 1, 5 |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | PCI Express 4.0, SATA III |
| Number of storage drives supported: | 6 |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 1 |






