





MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISALL0238
- Тегло: 12.00kg
- SKU: KOMMISALL0238
1,282.82€ (2,508.99лв.)
без ДДС: 1,069.02€ (2,090.82лв.)
![]() |
12 x 121.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, KOMMISALL0238
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, цена MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, оферти MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, ревю MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, промоция MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, онлайн магазин MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, поръчай MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black мнения
, MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, гаранция MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, бърза доставка MSI Pro AP272P Intel® Core™ i7 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISALL0238 характеристики
, MSI KOMMISALL0238 спецификации
, MSI KOMMISALL0238 review
, MSI KOMMISALL0238 сравнение
, MSI KOMMISALL0238 отзиви
, MSI KOMMISALL0238 намаление
EAN: 4711377180344
MPN: PRO AP272P 14M-495EU
Technical Specifications
| Processor cores | 20 |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor threads | 28 |
| Processor frequency | 2.1 GHz |
| Processor model | i7-14700 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Memory slots | 2 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Wall mountable | Yes |
| On/off button | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Possibility to rotate the monitor | Yes |
| Product colour | Black |
| AC adapter power | 120 W |
| Weight (with stand) | 4.63 kg |
| Height (with stand) | 227.8 mm |
| Width (with stand) | 541.7 mm |
| Depth (with stand) | 425.4 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Market positioning | Business |
| Product type | All-in-One PC |
| Motherboard chipset | Intel H610 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Touchscreen | No |
| HD type | Full HD |
| Display surface | Matt |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 3 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | M.2 |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Microphone in | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Privacy type | Pop-up |
| Privacy camera | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23 x 71 x 50 cm
Weight: 12 kg

