









MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISALL0263
- Тегло: 10.55kg
- SKU: KOMMISALL0263
969.89€ (1,896.94лв.)
без ДДС: 808.24€ (1,580.78лв.)
![]() |
12 x 91.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, KOMMISALL0263
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, цена MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, оферти MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, ревю MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, промоция MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, онлайн магазин MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, поръчай MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black мнения
, MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, гаранция MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, бърза доставка MSI Pro AP242P Intel® Core™ i5-14500 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISALL0263 характеристики
, MSI KOMMISALL0263 спецификации
, MSI KOMMISALL0263 review
, MSI KOMMISALL0263 сравнение
, MSI KOMMISALL0263 отзиви
, MSI KOMMISALL0263 намаление
EAN: 4711377322621
MPN: PRO AP242P 14MQ-890EU
Technical Specifications
| Processor cache | 24 MB |
| Efficient cores | 8 |
| Processor cores | 14 |
| Processor threads | 20 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Performance-core base frequency | 2,6 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-14500 |
| Efficient-core base frequency | 1,9 GHz |
| Processor generation | Intel® Core™ i5 14th generation |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processor base power | 65 W |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots | 2 |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| On/off button | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| AC adapter power | 120 W |
| Weight (with stand) | 4.63 kg |
| Height (with stand) | 486 mm |
| Width (with stand) | 620 mm |
| Depth (with stand) | 223 mm |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Market positioning | Business |
| Product type | All-in-One PC |
| Motherboard chipset | Intel H610 |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | HD |
| SSD interface | M.2 |
| Total storage capacity | 500 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Total SSDs capacity | 500 GB |
| SSD capacity | 500 GB |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Microphone in | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of rear USB ports | 4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Number of side USB ports | 2 |
| Camera HD type | Full HD |
| Privacy camera | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.2 x 24 x 63.5 cm
Weight: 10.55 kg

