











MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLYMISAM50002
- Тегло: 2.48kg
- SKU: PLYMISAM50002
599.86€ (1,173.22лв.)
без ДДС: 499.88€ (977.68лв.)
![]() |
12 x 56.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, PLYMISAM50002
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, цена MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, оферти MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, ревю MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, промоция MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, онлайн магазин MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, поръчай MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX мнения
, MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, гаранция MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, бърза доставка MSI MPG X670E CARBON WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI PLYMISAM50002 характеристики
, MSI PLYMISAM50002 спецификации
, MSI PLYMISAM50002 review
, MSI PLYMISAM50002 сравнение
, MSI PLYMISAM50002 отзиви
, MSI PLYMISAM50002 намаление
EAN: 4711377004879
MPN: MPG X670E CARBON WIFI
Technical Specifications
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Maximum number of SMP processors | 1 |
| Processor socket | Socket AM5 |
| On-board graphics card | No |
| Motherboard form factor | ATX |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Home x64 |
| Product colour | Black |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Audio chip | Realtek ALC4080 |
| Motherboard chipset | AMD X670 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory slots type | DIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Width | 304.8 mm |
| Depth | 243.8 mm |
| Bluetooth | Yes |
| LAN controller | Realtek RTL8125-BG |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Number of SATA III connectors | 6 |
| Front panel connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 4 |
| Chassis intrusion connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 4 |
| RGB LED pin header | Yes |
| Audio connector | Yes |
| Cables included | SATA |
| Drivers included | Yes |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA II |
| S/PDIF out port | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 6 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| PCI Express x16 slots | 3 |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27 x 34.5 x 7 cm
Weight: 2.48 kg

