





MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black, USB 3.2 Gen2 Type C, 4x 120mm ARGB Fan, Mystic Light Sync, 1 to 6 ARGB Control board, 2x Tempered Glass Panels, ATX, mATX, mini-ITX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 306-7G10R21-W57
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.14kg
145.80€ (285.16лв.)
без ДДС: 121.50€ (237.63лв.)
![]() |
12 x 13.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, 306-7G10R21-W57
, MSI
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, цена MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, оферти MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, ревю MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, промоция MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, онлайн магазин MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, поръчай MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX мнения
, MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, msi {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, гаранция MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, бърза доставка MSI MPG GUNGNIR 110R Mid Tower Gaming Computer Case Black
, USB 3.2 Gen2 Type C
, 4x 120mm ARGB Fan
, Mystic Light Sync
, 1 to 6 ARGB Control board
, 2x Tempered Glass Panels
, ATX
, mATX
, mini-ITX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, MSI 306-7G10R21-W57 характеристики
, MSI 306-7G10R21-W57 спецификации
, MSI 306-7G10R21-W57 review
, MSI 306-7G10R21-W57 сравнение
, MSI 306-7G10R21-W57 отзиви
, MSI 306-7G10R21-W57 намаление
| Side window: | Yes |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Maximum PSU length: | 25 cm |
| Material: | Glass, Metal |
| Reset button: | Yes |
| Type: | PC |
| Form factor: | Midi Tower |
| Number of internal 3.5" bays: | 2 |
| LED indicators: | HDD |
| Illumination: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Suitable for: | Gaming |
| Illumination colour: | Multi |
| Number of expansion slots: | 7 |
| On/off button: | Yes |
| Rack mounting: | No |
| Supported motherboard form factors: | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Product colour: | Black |
| Transport wheels: | No |
| Illumination location: | Case fans |
| Tempered glass panel(s): | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Height: | 450 mm |
| Depth: | 430 mm |
| Width: | 215 mm |
| Card reader integrated: | No |
| Supported HDD sizes: | 3.5", 2.5" |
| Audio input: | Yes |
| Audio output: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Rear fans diameters supported: | 120 mm |
| Front fans installed: | 3x 120 mm |
| Number of front fans supported (max): | 3 |
| Rear fans installed: | 1x 120 mm |
| Top radiator sizes supported: | 240 mm, 120 |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Front radiator sizes supported: | 360, 240, 120, 280, 140 mm |
| Front fans diameters supported: | 120, 140 mm |
| Top fans diameters supported: | 140 mm, 120 |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Rear radiator sizes supported: | 120 mm |
| Number of top fans supported (max): | 2 |
| Power supply location: | Bottom |
| Power supply included: | No |






