





MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C13M-202PL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.00kg
892.74€ (1,746.05лв.)
без ДДС: 743.95€ (1,455.04лв.)
![]() |
12 x 84.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, C13M-202PL
, MSI
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, цена MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, оферти MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, ревю MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, промоция MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, онлайн магазин MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, поръчай MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black мнения
, MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, msi {ucfirst}лаптопи
, оригинален MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, гаранция MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, бърза доставка MSI Modern 15 H C13M-202PL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, MSI C13M-202PL характеристики
, MSI C13M-202PL спецификации
, MSI C13M-202PL review
, MSI C13M-202PL сравнение
, MSI C13M-202PL отзиви
, MSI C13M-202PL намаление
| Performance cores: | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.6 GHz |
| Maximum turbo power: | 95 W |
| Processor base power: | 45 W |
| Efficient cores: | 4 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.4 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | i5-13420H |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card 6K support: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Graphics card Open GL support: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card 4K support: | Yes |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Black |
| Original brand name: | MSI |
| Width: | 359 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 241 mm |
| Weight: | 1.9 kg |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Package height: | 304 mm |
| Package width: | 468 mm |
| Package depth: | 79 mm |
| Display diagonal (metric): | 39.6 cm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| HD type: | Full HD |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS): | 8471300000 |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |






