





MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C1MOG-210PL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.17kg
1,185.65€ (2,318.93лв.)
без ДДС: 988.04€ (1,932.44лв.)
![]() |
12 x 111.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, C1MOG-210PL
, MSI
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, цена MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, оферти MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, ревю MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, промоция MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, онлайн магазин MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, поръчай MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black мнения
, MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, msi {ucfirst}лаптопи
, оригинален MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, гаранция MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, бърза доставка MSI Modern 15 H AI C1MG-210PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, MSI C1MOG-210PL характеристики
, MSI C1MOG-210PL спецификации
, MSI C1MOG-210PL review
, MSI C1MOG-210PL сравнение
, MSI C1MOG-210PL отзиви
, MSI C1MOG-210PL намаление
| Processor cores: | 14 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor threads: | 18 |
| Processor model: | 125H |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.5 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache: | 18 MB |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Efficient-core base frequency: | 0.7 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 4 |
| Performance-core base frequency: | 1.2 GHz |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Maximum internal memory: | 96 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Classic Black |
| AC adapter power: | 90 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Weight: | 1.9 kg |
| Width: | 359 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 241 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WWAN: | Not installed |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Touchscreen: | No |
| Colour gamut: | 45% |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio system: | Hi-Res Audio |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery capacity: | 39.3 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Keep out of the reach of children. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |






