











MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBMISNOT1404
- Тегло: 2.39kg
- SKU: MOBMISNOT1404
511.52€ (1,000.45лв.)
без ДДС: 426.27€ (833.71лв.)
![]() |
12 x 48.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MOBMISNOT1404
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, цена MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, оферти MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, ревю MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, промоция MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, онлайн магазин MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, поръчай MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black мнения
, MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, гаранция MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, бърза доставка MSI Modern 14 C7M-294PL AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI MOBMISNOT1404 характеристики
, MSI MOBMISNOT1404 спецификации
, MSI MOBMISNOT1404 review
, MSI MOBMISNOT1404 сравнение
, MSI MOBMISNOT1404 отзиви
, MSI MOBMISNOT1404 намаление
EAN: 4711377277402
MPN: C7M-294PL
Technical Specifications
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor frequency | 2.3 GHz |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor model | 7430U |
| Processor threads | 12 |
| Processor cores | 6 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache type | L3 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | On-board |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Product colour | Black |
| Colour name | Classic Black |
| Original brand name | MSI |
| Product type | Laptop |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Weight | 1.4 kg |
| Depth | 223 mm |
| Width | 319.9 mm |
| Height | 19.4 mm |
| Bluetooth | Yes |
| WLAN controller manufacturer | AMD |
| WLAN controller model | AMD RZ616 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN | Not installed |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Touchscreen | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Speaker power | 2 W |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| SSD capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Front camera | Yes |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 39.3 Wh |
| Keyboard backlit | Yes |
| Keyboard backlit colour | White |
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 43 x 8.3 x 28.5 cm
Weight: 2.386 kg

