











MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: ZDLMISOBU0010
- Тегло: 4.26kg
- SKU: ZDLMISOBU0010
322.51€ (630.78лв.)
без ДДС: 268.76€ (525.65лв.)
![]() |
12 x 30.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, ZDLMISOBU0010
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, цена MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка MSI MEG AI1300P PCIE5 power supply unit 1300 W 24-pin ATX ATX Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI ZDLMISOBU0010 характеристики
, MSI ZDLMISOBU0010 спецификации
, MSI ZDLMISOBU0010 review
, MSI ZDLMISOBU0010 сравнение
, MSI ZDLMISOBU0010 отзиви
, MSI ZDLMISOBU0010 намаление
EAN: 4719072970260
MPN: 306-7ZP4A11-CE0
Technical Specifications
| Fan diameter | 12 cm |
| Illumination | No |
| Cooling type | Active |
| On/off switch | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Total power | 1300 W |
| Maximum input current (@110V) | 10 A |
| Efficiency | 92% |
| Combined power (+12V) | 1300 W |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Over power |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Max output current (+3.3V) | 25 A |
| Maximum input current (@220V) | 5 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Max output current (+5V) | 25 A |
| Max output current (+12V) | 25 A |
| Combined power (+3.3V) | 130 W |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Combined power (+5V) | 130 W |
| Width | 150 mm |
| Depth | 16 mm |
| Height | 86 mm |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Purpose | PC |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| Floppy disk drive connector | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA power connectors | 16 |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 8 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Warnings | Avoid contact of the product with water or other liquids. |
| Warnings | The product is not suitable for disposal with municipal waste - dispose of in accordance with local regulations. |
| Warnings | Do not open the case - risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21 x 33 x 16 cm
Weight: 4.264 kg

