















MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLMISOBU0016
- Тегло: 2.58kg
- SKU: ZDLMISOBU0016
110.44€ (215.99лв.)
без ДДС: 92.03€ (180.00лв.)
![]() |
12 x 10.43 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, ZDLMISOBU0016
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, цена MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, оферти MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, ревю MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, промоция MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, онлайн магазин MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, поръчай MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply мнения
, MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, гаранция MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, бърза доставка MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold power supply
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI ZDLMISOBU0016 характеристики
, MSI ZDLMISOBU0016 спецификации
, MSI ZDLMISOBU0016 review
, MSI ZDLMISOBU0016 сравнение
, MSI ZDLMISOBU0016 отзиви
, MSI ZDLMISOBU0016 намаление
EAN: 4711377084277
MPN: 306-7ZP8C11-CE0
Technical Specifications
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Cooling type | Active |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Combined power (+12V) | 648 W |
| Maximum input current (@220V) | 4 A |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Overheating |
| Combined power (+5Vsb) | 12.5 W |
| Efficiency | 90% |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input current (@110V) | 8 A |
| Total power | 650 W |
| AC input frequency | 47 - 63 Hz |
| Max output current (+5Vsb) | 2.5 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Max output current (+12V) | 54 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Depth | 140 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Purpose | PC |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Package type | Box |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| Cabling type | Modular |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | No |
| ATX Power connector (24-pin) | No |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 13 x 30 cm
Weight: 2.58 kg

