









MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZDLMISOBU0027
- Тегло: 3.28kg
- SKU: ZDLMISOBU0027
174.35€ (341.00лв.)
без ДДС: 145.29€ (284.16лв.)
![]() |
12 x 16.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, ZDLMISOBU0027
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, цена MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка MSI MAG A1000GL PCIE5 II power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI ZDLMISOBU0027 характеристики
, MSI ZDLMISOBU0027 спецификации
, MSI ZDLMISOBU0027 review
, MSI ZDLMISOBU0027 сравнение
, MSI ZDLMISOBU0027 отзиви
, MSI ZDLMISOBU0027 намаление
EAN: 4711377246729
MPN: 306-7ZP9D11-CE0
Technical Specifications
| Fan speed | 500 - 1800 RPM |
| Fan diameter | 13.5 cm |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Illumination | No |
| On/off switch | Yes |
| Cooling type | Active |
| Number of +12V rail(s) | 1 |
| Combined power (+5V) | 120 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (+3.3V) | 120 W |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Max output current (+5V) | 22 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (+12V) | 83.3 A |
| Max output current (+3.3V) | 22 A |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Combined power (+12V) | 999.6 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power protection features | Overheating |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Efficiency | 90% |
| Total power | 1000 W |
| Weight | 169 g |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Depth | 150 mm |
| ATX version | 3.1 |
| Bearing technology | FDB |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Purpose | PC |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| SATA power cable length | 500 mm |
| SATA power cable length | 150 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 450 mm |
| Peripheral (Molex) power cable length | 500 mm |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Number of SATA power connectors | 12 |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24.2 x 13.6 x 30 cm
Weight: 3.28 kg

