





















MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONMISGAM0082
- Тегло: 7.02kg
- SKU: MONMISGAM0082
209.86€ (410.44лв.)
без ДДС: 174.88€ (342.04лв.)
![]() |
12 x 19.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, MONMISGAM0082
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, цена MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, оферти MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, ревю MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, промоция MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, поръчай MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black мнения
, MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, гаранция MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, бърза доставка MSI MAG 27CQ6PF computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI MONMISGAM0082 характеристики
, MSI MONMISGAM0082 спецификации
, MSI MONMISGAM0082 review
, MSI MONMISGAM0082 сравнение
, MSI MONMISGAM0082 отзиви
, MSI MONMISGAM0082 намаление
EAN: 4711377178006
MPN: MAG 27CQ6PF
Technical Specifications
| Frameless design | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Height (without stand) | 362.5 mm |
| Weight (with stand) | 5.26 kg |
| Width (without stand) | 610 mm |
| Depth (without stand) | 90.4 mm |
| Height (with stand) | 451.6 mm |
| Width (with stand) | 610 mm |
| Depth (with stand) | 278.3 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.1 kg |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Adobe RGB coverage | 80% |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 105% |
| Panel type | VA |
| Vertical scan range | 48 - 180 Hz |
| Display technology | LCD |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Colour gamut | 80% |
| Supported video modes | 1440p |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Colour depth | 10 bit |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Response time | 0.5 ms |
| Screen shape | Curved |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Wide Quad HD |
| Horizontal scan range | 70.56 - 266.4 kHz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Swivelling | Yes |
| Pivot | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.0b |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Built-in USB hub | No |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1877265 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 47.6 x 15.7 x 81.3 cm
Weight: 7.018 kg

