


-36 %



MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MAG 27C6X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.34kg
221.40€ (433.02лв.)
346.86€ (678.40лв.)
без ДДС: 184.50€ (360.85лв.)
![]() |
12 x 20.91 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MAG 27C6X
, MSI
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, msi {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка MSI MAG 27C6X computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, MSI MAG 27C6X характеристики
, MSI MAG 27C6X спецификации
, MSI MAG 27C6X review
, MSI MAG 27C6X сравнение
, MSI MAG 27C6X отзиви
, MSI MAG 27C6X намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Frameless design: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 21 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 30 kWh |
| Height (with stand): | 451.6 mm |
| Depth (with stand): | 249.8 mm |
| Width (with stand): | 610.5 mm |
| Width (without stand): | 610.5 mm |
| Weight (without stand): | 3.56 kg |
| Weight (with stand): | 3.95 kg |
| Depth (without stand): | 90.4 mm |
| Height (without stand): | 362.5 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Package width: | 704 mm |
| Package depth: | 178 mm |
| Package weight: | 6.51 kg |
| Package type: | Box |
| Package height: | 508 mm |
| Screen shape: | Curved |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 54.2 - 8.3 kHz |
| Panel type: | VA |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display technology: | LCD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Vertical scan range: | 48 - 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display diagonal (metric): | 69 cm |
| Response time: | 1 ms |
| Adobe RGB coverage: | 85% |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| sRGB coverage (typical): | 108% |
| Maximum refresh rate: | 250 Hz |
| Colour gamut: | 86% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Colour gamut standard: | NTSC |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| DisplayPort version: | 1.2a |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0b |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |





