











MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONMISGAM0084
- Тегло: 7.80kg
- SKU: MONMISGAM0084
137.96€ (269.83лв.)
без ДДС: 114.97€ (224.86лв.)
![]() |
12 x 13.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONMISGAM0084
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка MSI MAG 255PXF computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI MONMISGAM0084 характеристики
, MSI MONMISGAM0084 спецификации
, MSI MONMISGAM0084 review
, MSI MONMISGAM0084 сравнение
, MSI MONMISGAM0084 отзиви
, MSI MONMISGAM0084 намаление
EAN: 4711377259279
MPN: MAG 255PXF
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power supply type | Internal |
| Width (with stand) | 557.1 mm |
| Depth (with stand) | 227.9 mm |
| Height (with stand) | 511.9 mm |
| Height (without stand) | 326.9 mm |
| Depth (without stand) | 66.4 mm |
| Width (without stand) | 557.1 mm |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package height | 508 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.8 kg |
| Package width | 630 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | Power |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 0.5 ms |
| HD type | Full HD |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display surface | Matt |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| DCI-P3 coverage | 90% |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 87% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour depth | 8 bit |
| Screen shape | Flat |
| Vertical scan range | 48 - 300 Hz |
| Panel type | Rapid IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| Pixel pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Horizontal scan range | 53.28 - 333 kHz |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Colour gamut | 90% |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Maximum refresh rate | 300 Hz |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| RMS rated power | 4 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Pivot | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Audio input | No |
| HDMI version | 2.0b |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Warranty period | 3 year(s) |
| On/off switch | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2120246 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 62 x 51 cm
Weight: 7.8 kg

