























MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONMISGAM0083
- Тегло: 4.80kg
- SKU: MONMISGAM0083
120.16€ (235.00лв.)
без ДДС: 100.13€ (195.84лв.)
![]() |
12 x 11.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONMISGAM0083
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI MONMISGAM0083 характеристики
, MSI MONMISGAM0083 спецификации
, MSI MONMISGAM0083 review
, MSI MONMISGAM0083 сравнение
, MSI MONMISGAM0083 отзиви
, MSI MONMISGAM0083 намаление
EAN: 4711377271110
MPN: MAG 242C
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 220.1 mm |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Height (with stand) | 394.5 mm |
| Height (without stand) | 319.7 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Depth (without stand) | 70.2 mm |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Package type | Box |
| Package weight | 4.8 kg |
| Package width | 640 mm |
| Package height | 410 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | Power |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6") |
| Screen shape | Curved |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Horizontal scan range | 98.496 - 392.4 kHz |
| Vertical scan range | 48 - 180 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Panel type | VA |
| DCI-P3 coverage | 91.5% |
| Display technology | LCD |
| Colour depth | 8 bit |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Pixel pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Touchscreen | No |
| Adobe RGB coverage | 89.9% |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 115.8% |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Colour gamut | 91.5% |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | No |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | No |
| Height adjustment | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2a |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| Headphone out | Yes |
| HDMI version | 2.0b |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2210353 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.6 x 41 x 60 cm
Weight: 4.8 kg

