


-42 %



MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: B13VFK-841XPL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.71kg
1,289.35€ (2,521.75лв.)
2,210.33€ (4,323.03лв.)
без ДДС: 1,074.46€ (2,101.46лв.)
![]() |
12 x 121.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, B13VFK-841XPL
, MSI
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, цена MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, оферти MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, ревю MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, промоция MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, онлайн магазин MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, поръчай MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black мнения
, MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, msi {ucfirst}лаптопи
, оригинален MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, гаранция MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, бърза доставка MSI Katana 17 B13VFK-841XPL Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, MSI B13VFK-841XPL характеристики
, MSI B13VFK-841XPL спецификации
, MSI B13VFK-841XPL review
, MSI B13VFK-841XPL сравнение
, MSI B13VFK-841XPL отзиви
, MSI B13VFK-841XPL намаление
| Maximum turbo power: | 115 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor base power: | 45 W |
| Efficient-core boost frequency: | 3.6 GHz |
| Configurable TDP-down: | 35 W |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i7-13620H |
| Processor cache: | 24 MB |
| Total graphics power (TGP): | 115 W |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Graphics card Open GL support: | Yes |
| Discrete graphics card memory: | 8 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Black |
| AC adapter power: | 200 W |
| Depth: | 273 mm |
| Height: | 25.2 mm |
| Width: | 398 mm |
| Weight: | 2.6 kg |
| Ethernet LAN: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Embedded options available: | No |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| RGB colour space: | NTSC |
| Colour gamut: | 45% |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 43.9 cm (17.3") |
| HD type: | Full HD |
| Operating system installed: | No |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity: | 53.5 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Keyboard backlit zone: | 4-zone RGB |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard backlit colour: | RGB |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |






